Цифрлық бизнес мектебінің түлектеріне дипломдар табысталды
16.02.2024

"Global Executive MBA іскерлік әкімшілендіру" бағдарламасы бойынша оқытудың толық курсын IITU-ның 11 түлегі аяқтады.

Университет ректоры Асқар Хикметов диплом тапсыру салтанатты рәсімін ашып, түлектерді бағдарламаның сәтті игерілуімен және диссертациялық жұмыстардың қорғалуымен құттықтады. Ол біліктілікті арттыру өмір бойы оқыту принципінің маңызды құрамдас бөлігі болып табылатынын атап өтті. Ректор бизнес мектебінде алған теориялық білімі мен практикалық дағдылары кәсіби қызметте пайдалы және қолданылатын болатынына, перспективалы мансаптық өсуге ықпал ететініне сенім білдірді.

Жыл сайын MBA-ға түсуге ниет білдірушілер саны артып келеді, оқу бағдарламаларына қызығушылық артып келеді. Мамандарды даярлау траекториясы табысты басқарушылық қызмет үшін құзыреттерді қалыптастыруға мүмкіндік беретін өзекті пәндерді зерделеуді қамтитынын атап өткен жөн. Ол үшін менеджмент саласында практикалық тәжірибесі бар, оның ішінде шетелдік оқытушылар мен бизнес-жаттықтырушылар тартылады.

Салтанатты шара соңында түлектер университет басшылығы мен оқытушыларға қосымша білім алу мүмкіндігі үшін алғыстарын білдіріп, жұмыстарына сәттілік тілеп, естелік фотоға түсті.

WhatsApp Image 2024-02-16 at 09.49.55 (1).jpeg

WhatsApp Image 2024-02-16 at 09.49.55.jpeg