"Қазақстанның тәуелсіздігі студенттердің көзімен!" бейне-челлендж ХАТУ-да
13.12.2023

Бүгін, Халықаралық ақпараттық технологиялар университетінде Медиакоммуникациялар және Қазақстан тарихы кафедрасы Тәуелсіздік күнін мерекелеу аясында бейне-челлендж өткізді. Іс-шараның ұйымдастырушылары мен модераторлары кафедраның сениор-лекторы, Батаева С.А. және кафедра профессорының ассистенті Танабаева А.С. болды.

МжҚТ кафедрасының меңгерушісі Ниязгулова Айгүл Асқарбекқызының жылы лебізінен кейін студенттердің 6 тобының бейнероликтері ұсынылды, олардың әрқайсысы тәуелсіз Қазақстанның тарихы мен жетістіктерін қайта жасады. Шығармашылық, идея және техникалық орындау үшін Гран-При мен Оскар SIS-2117 тобына берілді.

Байқауда бірінші орынды IT1-2209 тобы, екінші орынды IT1-2215, үшінші орынды SIS-2216 иеленді. IT1-2205 және IT1-2214 топтары да жоғары шығармашылық үшін бөлінді.

Бұл іс-шара Тәуелсіздіктің мерекесі ғана емес, сонымен қатар студенттердің патриотизмінің, олардың елдің өркендеуіне үлес қосуға деген ұмтылысының көрінісі болды. Ұйымдастырушылар Батаева С.А. мен Танабаева А.С. студенттерге белсенді қатысқандары үшін алғыс білдіріп, жыл сайын осындай іс-шараны өткізу туралы шешім қабылдағанын хабарлады.

Іс-шара студенттердің Қазақстан үшін тарихи маңызды оқиғаларды мерекелеуге қосқан үлесі мен шығармашылығы туралы жақсы естеліктер қалдырды.

Бейнені Youtube-та көруге болады.

open menu