Алпар Султан Дүйсенұлы - философия докторы(PhD)!
19.01.2024

Философия докторы (PhD) дәрежесін алу үшін Алпар Сұлтан Дүйсенұлы бірқатар маңызды кезеңдерден өтті. Ол "Деректер туралы ғылым" бағдарламасын таңдап, диссертацияны қорғауға белсенді дайындалды. 22 қараша күні сәтті қорғалғаннан кейін оның еңбектері әрі қарай қаралды және 2024 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің Ғылым және жоғары білім саласындағы сапаны қамтамасыз ету жөніндегі Төрағасының "Дәреже беру туралы" 17.01.2024 жылғы № 63 бұйрығына сәйкес оған жоғары дәреже берілді.

Философия докторы Алпар Сұлтан Дүйсенұлының "Деректер туралы ғылым" саласында философия докторы дәрежесін алудағы бұл әсерлі жолы табандылықтың, терең білім мен ғылыми жетістіктердің шынайы көрінісі болып табылады. Оның осы ғылыми жолдағы адалдығы мен еңбекқорлығы жоғары білім алуға және ғылыми дамуға жұмсалған күш-жігердің маңыздылығын көрсетеді. Бұл лайықты жетістік оның жеке күш-жігерін ғана емес, университеттегі білім берудің жоғары стандартын да көрсетеді.

Алпар Сұлтан Дүйсенұлы біздің университеттің "Математикалық және компьютерлік модельдеу" кафедрасының сениор-лекторы болып табылады, онда студенттерге жаратылыстану ғылымдарынан сабақ береді.

Сіздің ғылыми мансабыңыздағы осы маңызды кезеңмен құттықтаймыз және ақпараттық технологиялар саласында одан әрі табыстар тілейміз!