Айтмағамбетов Алтай Зуфарұлы ҚР ЦДИАӨМ алғыс хатымен және мерекелік медалімен марапатталды

Құрметті ХАТУ студенттері мен оқытушылары!

Біздің көрнекті профессор Айтмағамбетов Алтай Зуфарұлы туралы маңызды жаңалықтармен үлкен мақтанышпен және қуанышпен бөліскіміз келеді. Биылғы жылы Республикалық ғарыштық байланыс орталығының (РҒБО) 20 жылдығына орай профессор Айтмағамбетов жоғары құрметке ие болды – ҚР ЦДИАӨМ алғыс хат және мерейтойлық медаль алды. Бұл іс-шара Ұлттық ғарыш орталығы ұйымдастырған салтанатты жиын аясында өтті.

РҒБО спутниктік байланыс пен хабар таратуды құруға және басқаруға елеулі үлес қоса отырып, Қазақстанның Ұлттық ғарыш инфрақұрылымын дамытуда жетекші орын алады. РҒБО-ның жетістіктері, оның ішінде "KazSat" сериялы байланыс спутниктерін басқару және "Ақкөл" мен "Көктерек" бірегей жерүсті кешендерін дамыту жоғары білікті мамандардың, олардың ішінде біздің профессор Айтмағамбетов Алтай Зуфарұлының күш-жігерінің нәтижесі болып табылады.

Алтай Зуфарұлы - кәсіпқойлықтың, өз ісіне берілгендіктің және жаңа білім мен жаңалықтарға деген тынымсыз ұмтылыстың үлгісі. Оның ғарыш саласын дамытуға және жас мамандардың білім алуына қосқан үлесі баға жетпес. Мұндай талантты және шабыттандыратын тұлғалар біздің университеттің бір бөлігі екенін мақтан тұтамыз.

Профессор Айтмағамбетовты осы жетістігімен құттықтаймыз! Бұл оның ғарыш саласын дамытуға қосқан жеке үлесін мойындау ғана емес, сонымен қатар біздің университеттің әлемдік деңгейдегі мамандарды даярлауға қосқан үлесінің дәлелі.

алтай.jpg

общ.jpg