"IEEE гибридті журналдарында мақалалар жариялау" IEEE онлайн вебинар

ҚҰРМЕТТІ СТУДЕНТТЕР МАГИСТРАНТТАР, ДОКТОРАНТТАР ЖӘНЕ ОҚЫТУШЫЛАР!

Сізді IEEE онлайн вебинарына шақырамыз: баспаның ресми өкілінен "IEEE гибридті журналдарында мақалалар жариялау".

Күні мен уақыты: 22 Сәуір, 2024 ж., сағат 10:45.

Өтетін орны: ХАТУ (онлайн және университетте)

Ұзақтығы: 1 сағат

Тренинг өткізу тілі: ағылшын

Платформа: Zoom

Жүргізуші: Ранбир С. Сидхи., IEEE жаттықтырушысы.

Мақсатты аудитория: техникалық және IT мамандықтарының студенттері магистранттары, докторанттары мен оқытушылары.

Вебинарға сілтеме: https://ieee.zoom.us/j/92671252190?pwd=SFdQWTNYcmh4dy9NemhDYlBDNDNyUT09

Passcode: zG0K,5_Yqi

Meeting ID: 92671252190

Электротехника және электроника инженерлері институты (IEEE) — инженерлер мен электротехниктердің халықаралық коммерциялық емес қауымдастығы, радиоэлектроника, Электротехника және есептеу жүйелері мен желілерінің аппараттық құралдары бойынша стандарттарды әзірлеу бойынша әлемдік көшбасшы. IEEE әлемдік техникалық әдебиеттің үшінші бөлігін шығарады және әлемнің 160-тан астам елінде 443 000-нан астам мүшесі бар.

Тренинг бірінші курс студенттеріне, сондай-ақ IEEE ғылыми ресурстарымен танысқысы келетіндердің барлығына бағытталған. Тренингте біз IEEE Xplore платформасының функционалдығы мен құралдары туралы сөйлесетін боламыз.

IEEE Xplore – электротехника, Ақпараттық технологиялар және электроника бойынша 6 миллионнан астам толық мәтінді техникалық құжаттарға қол жеткізуді қамтамасыз ететін электрондық кітапхана. IEEEXplore коллекцияларында:

• 200 IEEE ғылыми журналдары, мерзімді басылымдар мен еңбектер жинағы,
  • IEEE конференцияларының 1,800-ден астам жинақтары,
  • 4,600-ден астам бекітілген және жарияланған IEEE стандарттары.