Forum of Incident Response and Security Teams (FIRST) семинары
13.05.2024

14 және 15 мамырда Қазақстанда алғаш рет Forum of Incident Response and Security Teams (FIRST) семинары өтеді.

ХАТУ-да халықаралық стандарттарға сәйкес келетін Blue Team бағдарламасы бойынша оқыту болады. Тренингтің мақсаты - кафедра өкілдері мен қазақстандық қоғамдастықтың мамандарын киберқауіпсіздік саласындағы кибершабуылдарға қарсы іс-қимыл әдістері мен құралдарын оқыту.

FIRST - бұл мемлекеттік, коммерциялық және білім беру ұйымдарының киберқауіпсіздік оқиғаларына қарсы әрекет ету топтарын біріктіретін жетекші халықаралық ұйым.

Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті өзінің 15 жылдығы шеңберінде осы тренингті өткізу алаңы болады, бұл әлеуетті талапкерлер мен жұмыс берушілерді тартуға мүмкіндік береді, сондай-ақ ХАТУ-ның Қазақстанда да, Орталық Азияда да киберқауіпсіздік саласында мамандар даярлау жөніндегі жетекші орталық ретіндегі ұстанымын нығайтады.