«Медиадағы мансап: Оқу. Даму. Өсу» мастер-классы
08.04.2024

Медиакоммуникация және Қазақстан тарихы кафедрасы "Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті" АҚ-ны 15 жылдық мерейтойымен құттықтады!

2009 жылы құрылған күннен бастап ХАТУ АҚ IT, цифрлық журналистика және цифрлық экономика саласында жоғары білікті мамандар даярлауды жүзеге асыратын Орталық Азия өңіріндегі жетекші жоғары оқу орындарының біріне айналды.

МжҚТ кафедрасы алғашқылардың бірі болып ашылды және мерейтойын университетпен бірге атап өтеді. Қазіргі уақытта МжҚТ кафедрасы республикалық ұлттық рейтингтерде тұрақты көшбасшы орындарға ие және өз қызметін жетілдіруді жалғастыруда.

Мерейтойға орай барлық тілек білдірушілерді кафедра түлегі, жас ғалым, Bugin.kz порталының бас редакторы Назира Қасымбек өткізетін «Медиадағы мансап: Оқу. Даму. Өсу» шеберлік сыныбына шақырамыз.

Егер Сіз цифрлық журналистика әлеміне қызығушылық танытсаңыз, бұқаралық ақпарат құралдарында цифрлық стратегияларды қолдану, заманауи журналистке керемет мансап жасау үшін қажет дағдылар, сондай -ақ заманауи технологиялардың ақпараттық кеңістікті қалай өзгерткенін және әлеуметтік медианың қазіргі адамның ойлауына қалай әсер ететінін білгісі келетіндердің барлығы - біздің мастер-классқа қош келдіңіз.

Күні: 10.04.2024 ж.

Уақыты: 14:00.