"Болашақ ғылымының трендтері" тақырыбындағы дөңгелек үстел
09.04.2024

"ХАТУ" АҚ Даму стратегиясын іске асыру мақсатында, сондай-ақ Қазақстан Ғылым қызметкерлері күніне арналған іс-шараларды өткізу шеңберінде 12 сәуірде сағат 15:00-де "Болашақ ғылымының трендтері" тақырыбында дөңгелек үстел өтеді.

Дөңгелек үстел шеңберінде IT технологиялардың ағымдағы жай-күйі мен даму үрдістері мәселелері көтеріледі, жасанды интеллект, машиналық оқыту, ақпараттық қауіпсіздік сияқты бағыттардың өзекті мәселелері талқыланады.

Қызықты баяндамалар жасайтын спикерлер:

Елена Веренич, т.ғ.д., Киев ұлттық құрылыс және сәулет университетінің автоматтандыру және ақпараттық технологиялар факультетінің жобаларды басқару кафедрасының профессоры және аспирант Игорь Васильев. Баяндаманың тақырыбы: "Аумақтарды дамытудың инфрақұрылымдық жобаларындағы деректерді цифрландырудың және процестерді цифрландырудың заманауи үрдістері"

Oleksii Baranovskyi (Алексей Барановский), PhD, Associate professor in National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnic Institute", Senior lecturer in Blekinge Institute of Technology (Karlskrona, Sweden) and Cyber Security-дегі Certified Trainer of recognized international certifications (CISSP, CISM, CEH etc.). Баяндаманың тақырыбы: "Cybersecurity in new era AI".

Грутьба Виктория Александровна, т.ғ.д., профессор, меңгеруші. ұлттық көлік университетінің Экология және қоршаған ортаны қорғау кафедралары (Киев, Украина). Баяндаманың тақырыбы: "Заманауи көлік жүйелері үшін инновациялық шешімдерді іздеу".

Іс шара Zoom платформасында онлайн форматта ұйымдастырылады:

Конференцияға сілтеме: https://us06web.zoom.us/j/83926319468?pwd=dbwqxs4FdhQjkemLWDrVKQYOTfKy8Q.1

Конференция идентификаторы: 839 2631 9468

Кіру коды: 053525