Қабылдау туралы ақпарат

1-ҚАДАМ. Өтінішті еркін нысанда int@iitu.edu.kz мекенжайына жіберіңіз

1. Паспорттың сканерленген көшірмесін жіберіңіз.
  2. Өтінішпен бірге орта білім туралы аттестаттың сканерленген нұсқасын жіберіңіз.
  3. Бар болса, IELTS/TOEFL сертификаттарының жарамды көшірмелерін жіберіңіз.

2-ҚАДАМ. Шақыру бойынша «Сұхбаттан» өту

Өтінішіңізді жұмысқа қабылдау бөлімі қабылдағаннан кейін сіз онлайн сұхбатқа сілтеме аласыз немесе күні мен уақыты көрсетілген университетте офлайн сұхбатқа шақырту аласыз.

3-ҚАДАМ. Негізгі құжаттарды тапсыру

1. төлқұжаттың нотариалды куәландырылған көшірмесі.
  2. қосымшасы бар жалпы орта білім туралы нотариалды куәландырылған аттестат (оқудың бірінші семестрінде нострификациядан/тану рәсімінен өту)
  3. 3x4 сурет (6 дана).
  4. 086-у нысанындағы медициналық анықтама.
  5. флюорографиялық суреттің түпнұсқасы, онда екі медициналық қолтаңба және екі медициналық мөр болуы керек (сертификат оның мерзімі 6 айдан аспаса жарамды).
  6. сотталмаған туралы анықтама.
  7. ЖОО шотына бірінші оқу жылының жалпы сомасының 20% мөлшерінде жарна төлеу.

4-ҚАДАМ. Тіркеу

1. Оқуға қабылдау туралы шешімді білу және білім беру қызметтерін көрсету туралы келісімге қол қою.
  2. Оқуға қабылдау туралы бұйрықты алғаннан кейін Халықаралық қатынастар және академиялық ұтқырлық департаментіне уақытша тіркеу/виза алу үшін (келетін елге байланысты) өтініш беріңіз.
  3. Егер студент Қазақстан аумағында болмаса және елге визасыз кіруге мүмкіндігі болмаса, Халықаралық қатынастар және академиялық ұтқырлық департаменті Көші-қон қызметтері орталығы арқылы студентке шақыру жасайды (студент 30 теңге төлейді). АЕК (1 АЕК- 3450 теңге 2023 жыл) және 7 күн ішінде жауап күтеді).
  4. «Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясында» жеке сәйкестендіру нөмірін (ЖСН) алу.

5-ҚАДАМ. Пәндерді тіркеу

Сабақ кестесін құру, құнын есептеу және пәндерге тіркелу туралы сұрақтар бойынша сіз студент ретінде қабылданған кафедраның эдвайзеріне хабарласуыңыз керек.

Шетелдік студентке ескерту:

Уақытша тіркеуден өткен немесе виза алған студент оқуын жалғастыру үшін 1 күн ішінде Қазақстан Республикасынан келген әрбір келгені және кеткені туралы «ХАТУ» АҚ Халықаралық қатынастар және академиялық ұтқырлық департаментіне хабарлауға міндеттенеді. Ережені бұзған жағдайда «ХАТУ» АҚ студентті оқудан шығаруға құқылы.