ELBA

610170-EPP-1-2019-1-ES-EPPKA2-CBHE-JPELBA Оқу-зерттеу орталықтарын құру және Орталық Азиядағы Интеллектуалды Үлкен Деректерді Талдау бойынша курстарды дамыту

610170-EPP-1-2019-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP

15/10/2019 - 14/10/2022

Жобаның мақсаты:

Жоба Интеллектуалды Үлкен Деректерді Талдау (IBDA) саласындағы әр түрлі пәнаралық тәжірибесі бар жоғары кәсіби мамандарды даярлауға және ЕО тәжірибесі мен технологияларына негізделген жоғары тиімді заманауи IBDA құралдарына қол жеткізуді қамтамасыз етуге мүмкіндік береді, бұл білім беру мекемелерінің, жергілікті бизнес пен қоғамның тұрақты дамуына жалпы ықпал етеді.

Жобаның міндеттері:

• Орталық Азиядағы серіктес университеттер мен салалық компаниялардың бакалавриат және магистратура бағдарламалары үшін модульдік IBDA курстарының пәнаралық пакетін әзірлеу жөніндегі бірінші нақты міндет 2021 жылдың шілдесіне дейін ОА серіктес елдерінің экономикасында инновациялық бағыттарда, атап айтқанда IBDA-да білікті мамандардың жетіспеушілігі мәселесін шешеді.

Бұл мәселені шешуге қолдау әзірленген IBDA курстарын қазіргі бакалавриат пен магистратура бағдарламаларына енгізу нәтижесінде серіктес университеттермен қамтамасыз етіледі. Жасалып жатқан пакеттік курстар IBDA-ға жаңа, инновациялық пәндерді енгізу арқылы қолданыстағы оқу жоспарларын жаңартуға ықпал етеді. Бұл курстар экономиканың білікті мамандарға деген қажеттіліктерін икемді түрде

қанағаттандыруға және университеттер мен өндіріс арасындағы ынтымақтастықты нығайтуға көмектеседі.

• 2020 жылдың қазан айына дейін Орталық Азиядағы серіктес университеттердің IBDA орталықтары мен мамандарының академиялық және кәсіби желісін құрудың екінші нақты міндеті инновациялық технологияларға қатысты, атап айтқанда, Үлкен Деректерді Талдауға қатысты халықтың хабардарлығы мен шешім қабылдауының жеткіліксіздігін шешуге бағытталған. Бұл желі консорциум серіктестері арасындағы неғұрлым тиімді ынтымақтастықты, сондай-ақ Үлкен Деректерді Талдау саласындағы Орталық Азия мамандары арасындағы ынтымақтастықты одан әрі дамытуға ықпал етеді.

Жобалық кездесулер мен семинарлар

Жоба Консорциумы:

ЕО үйлестіруші: ·

Серіктестер: ·

Mag`n`IT 2022

Ескерту: бұл жоба Еуропалық Комиссияның қолдауымен қаржыландырылады. Бұл веб-сайттың мазмұны университеттің міндеті болып табылады және Еуропалық Комиссияның көзқарасын білдірмейді

Ескертпе: жоба Еуропалық комиссияның қолдауымен қаржыландырылады. Осы сайттың мазмұны университет жауапкершілігінің мәні болып табылады және Еуропалық Комиссияның көзқарасын көрсетпейді.