ҚОС ДИПЛОМ БАҒДАРЛАМАСЫ

«Қос диплом» бағдарламасы ХАТУ студенттері үшін шетелдік диплом мен әлемнің жетекші үш университетінде баға жетпес оқу тәжірибесін алудың бірегей мүмкіндігі болып табылады:

1. UNIVERSITI TENAGA NASIONAL – Малайзия 3+1
  2. INHA UNIVERSITY – Оңтүстік Корея 2+2
  3. HOF UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES – Германия 3+1
  4. Adam Mickiewicz University - Польша 2+2

Қос дипломдық бағдарламалардың артықшылықтары қандай:

• білім беру ХАТУ және серіктес университеттерде Қазақстандық және әлемдік білім беру стандарттарына сәйес жасалған;
  • халықаралық білім алу;
  • ағылшын тілінің дәрежесін көтеру мүмкіндігі;
  • жаңа мәдени және білім беру ортасына ену;
  • бір оқу мерзіміне екі диплом;
  • Қазақстанда да, шетелде де жұмыспен қамтуда еңбек нарығындағы бәсекеге қабілеттілік;
  • білім берудің келесі сатысына шетелдік университеттерге түсу кезіндегі артықшылықтар.

Бағдарлама мақсаты:

Бағдарлама мақсаты – интернационалдандыру және шығармашылық мүмкіндіктері бар таланттарды бірлесіп дамыту арқылы жоғары білімді дамыту және екі ел арасындағы мәдени алмасуды нығайту.

📌Қысқаша сипаттама:

UNIVERSITI TENAGA NASIONAL - "Қаржылық Инженерия" және "Қаржылық Технологиялар" мамандықтарының 3 курс студенттеріне арналған

3+1 деген не?

ХАТУ-да 3 жыл оқиды

1 жыл (4 курс) Universiti Tenaga Nasional (UNITEN) университетінде оқиды.

UNITEN-те оқу тек ақылы негізде жүргізіледі.

ИНХА УНИВЕРСИТЕТІ"Экономика және Бизнес" кафедрасының студенттеріне арналған

ХАТУ-да 2 жыл оқиды

INHA Корея университетінде 2 жыл оқу.

INHA УНИВЕРСИТЕТІНДЕ оқу тек ақылы негізде жүргізіледі.

HOF UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES– "Киберқауіпсіздік" және "Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету" білім беру бағдарламаларының студенттеріне арналған.

ХАТУ-да 3 жыл оқиды.

HOF қолданбалы ғылымдар университетінде 1 жыл оқиды.

Хоф қолданбалы ғылымдар университетінде білім алу тегін.

Ұсыну үшін қажетті құжаттар тізімі:

1. Студенттің қолы қойылған және мобильді телефон нөмірі мен электрондық поштасы көрсетілген «ХАТУ» АҚ Ректорының атына өтініш толтыру, өтініш үлгісі.
  2. Ағылшын тіліндегі транскрипт (GPA 3,0 төмен емес).
  3. Бар болса, тілді меңгеру деңгейі туралы сертификаттың көшірмесі (IELTS, TOEFL) немесе ағылшын тілінің мұғалімінен кем дегенде Intermediate деңгейде тілді меңгергендігі туралы растау (Тілдер кафедрасы).
  4. Паспорт көшірмесі.
  5. Мамандандырылған пән бойынша оқытушыдан ұсыныс хат.

Конкурсқа қабылдау ашылған кезде дедлайннан қалмай құжаттарды int@iitu.edu.kz Халықаралық бөлімнің поштасына жіберу қажет.

Толық ақпарат алу үшін Халықаралық ынтымақтастық және академиялық ұтқырлық бөліміне хабарласыңыз (803 кабинет).