АКАДЕМИЯЛЫҚ ҰТҚЫРЛЫҚ БАҒДАРЛАМАСЫ БОЙЫНША НҰСҚАУЛЫҚ

Құрметті студенттер!

Серіктес университеттерде оқу жылының кез келген семестріне академиялық ұтқырлық бойынша жұмысқа қабылдауды жариялаған кезде келесі нұсқауларды орындау қажет:

Конкурстық комиссиядан өткен кезде қалаған университетте білім алу тегін.

Ұшу, тұру, виза, медициналық сақтандыру және жеке шығындар студенттің есебінен төленеді.

Академиялық ұтқырлық конкурсына студенттің кандидатурасын ұсыну үшін қажетті құжаттар тізімі:

1. Студенттің қолы қойылған және мобильді телефон нөмірі мен электрондық поштасы көрсетілген «ХАТУ» АҚ Ректорының атына өтініш толтыру, Шаблон заявления на академ.docx.
  2. Ағылшын тіліндегі транскрипт (GPA 3,0 төмен емес).
  3. Бар болса, тілді меңгеру деңгейі туралы сертификаттың көшірмесі (IELTS, TOEFL) немесе ағылшын тілінің мұғалімінен кем дегенде Intermediate деңгейде тілді меңгергендігі туралы растау (Тілдер кафедрасы).
  4. Паспорт көшірмесі.

Сондай-ақ mobility.iitu.edu.kz платформасында тіркеліп, өтініш беру қажет

Құжаттар Халықаралық департаменттің int@iitu.edu.kz поштасына жіберіледі.

Толық ақпарат алу үшін Халықаралық ынтымақтастық және академиялық ұтқырлық бөліміне хабарласыңыз (803 кабинет).

Шамамен шығындар және ұсынылатын мамандықтар:

CТОИМОСТЬ ПО СТРАНАМ

Список ВУЗов и специальностей