Ынтымақтастық

🌍 АКАДЕМИЯЛЫҚ ҰТҚЫРЛЫҚ ПЕН ҚОС ДИПЛОМҒА ТІРКЕЛУ ПЛАТФОРМАСЫ

Академиялық ұтқырлық немесе қос диплом бағдарламасына қатысу үшін https://mobility.iitu.edu.kz/ платформасына тіркеліп, өтініш беруіңіз керек

🌍 ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ЫНТЫМАҚТАСТЫҚ ДЕПАРТАМЕНТІ ТУРАЛЫ

«Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті» АҚ халықаралық ынтымақтастыққа үлкен көңіл бөледі. Университет жетекші шетелдік университеттермен және IT-компанияларымен ынтымақтастықта.

🌍 СЕРІКТЕС УНИВЕРСИТЕТТЕР

Табысты бәсекеге түсу және үздік студенттерді тарту үшін "ХАТУ" шетелде оқу бағдарламаларының кең спектрін ұсынып, халықаралық оқытушылар мен студенттерді тартады. Сондай-ақ университет өзінің оқу жоспарында және университет ортасында мәдени әртүрлілікті дамытуға бағытталған.

🌍АКАДЕМИЯЛЫҚ ҰТҚЫРЛЫҚ БАҒДАРЛАМАСЫ БОЙЫНША НҰСҚАУЛЫҚ

Академиялық ұтқырлық студенттерге кредиттік аударыммен серіктес университеттерде бір семестр оқуға мүмкіндік береді. Бұл студенттерге басқа елде және халықаралық тәжірибеде сапалы білім алудың бірегей мүмкіндігі.

🌍ҚОС ДИПЛОМ БАҒДАРЛАМАСЫ

Қос дипломдық бағдарлама ХАТУ және серіктес университетте бір уақытта жоғары білім алудың бірегей мүмкіндігі.

🌍WELCOME IITU

Guide for International Student - Шетел азаматтарын қабылдауға арналған ақпарат