"КОМПЬЮТЕРЛІК ТЕХНОЛОГИЯЛАР ЖӘНЕ КИБЕР ҚАУІПСІЗДІК" ФАКУЛЬТЕТІ

Факультет ақпараттық-коммуникациялық технологиялар, ақпараттық қауіпсіздік және телекоммуникациялар салаларында информатика, деректерді талдау, соның ішінде үлкен деректер, деректер туралы ғылым, математикалық және компьютерлік модельдеу, жасанды интеллект, бағдарламалық қамтамасыз ету, мобильді телекоммуникациялар сияқты негізгі трендтер бойынша оқыту жүргізеді. технологиялар, киберқауіпсіздік.

Кадрларды дайындау үш деңгейде де жүргізіледі.

Барлық білім беру бағдарламалары ASSIN және NAOKO сияқты жетекші рейтингтік агенттіктерде аккредиттелген.

Негізгі мақсаттар

Факультеттің негізгі мақсаты – ұлттық және жалпыадамзаттық құндылықтар, ғылым мен тәжірибе жетістіктері негізінде тұлғаны қалыптастыруға, дамытуға, кәсіби шыңдауға бағытталған сапалы білім алу үшін қажетті жағдай жасау.

- бiлiктi бәсекеге қабiлеттi кадрларды даярлау үшiн қазiргi заманғы талаптарға жауап беретiн оқу-тәрбие процесiн, әдiстемелiк, ғылыми-зерттеу, инновациялық және азаматтық-патриоттық жұмыстарды ұйымдастыру және жүзеге асыру.

- ақпараттық және телекоммуникациялық технологиялар, ақпараттық қауіпсіздік және телекоммуникациялар саласында жалпы мәдени және кәсіптік құзыреттері бар білікті мамандарды даярлау.

Миссия және стратегия

Факультеттің миссиясы қазіргі заманғы білім беру технологияларын енгізу және білім беру мен білім беру жүйесін үздіксіз жетілдіру негізінде тұтынушылардың талаптарына жауап беретін ақпараттық технологиялар, ақпараттық қауіпсіздік, радиотехника, электроника және телекоммуникациялар саласында жоғары білікті мамандарды даярлау болып табылады. факультеттің профессорлық-оқытушылық құрамының әдістемелік қызметі.

ОҚУ БАҒДАРЛАМАЛАРЫ
Әкімшілік