QR Code
ENDOWMENT-бұл біздің еліміздің университетін, білімін, ғылымын және қоғамдық әл-ауқатын дамытуға арналған қайырымдылықтар
ENDOWMENT жүздеген қайырымдылық қайырымдылықтарды қамтиды, олардың көпшілігі ХАТУ-ның оқыту және зерттеу жұмыстарының кейбір аспектілерін қолдау үшін берілген. Бұл салымдар бірігіп, әр түрлі ортадан шыққан ғалымдар мен оқушыларды қазіргі және болашақтағы мүмкіндіктермен байланыстыратын тұрақты қаржыландыру көзін құрайды.
ХАТУ ҚР жоғары оқу орындары арасында IT бағыттағы көшбасшылардың бірі болып табылады. Университеттің іргелі қағидаттары меритократия және академиялық адалдық, Қазақстанда қолжетімді бағамен әлемдік деңгейдегі жоғары білім беру болып табылады. Қазір ХАТУ-да Қазақстанның барлық өңірлерінен және әртүрлі әлеуметтік ортадан 7000-нан астам студент оқиды. ХАТУ студенттерінің шамамен 90% - ы тегін оқиды.
ENDOWMENT университет қызметінің барлық аспектілерін қолдайды. Қорлардың ең үлкен екі санаты профессорлық-оқытушылық құрамның жалақысын, соның ішінде студенттердің қаржылық көмегін, магистранттардың стипендиясын, студенттердің өмірі мен қызметін қамтиды. Университеттің үздіксіз дамуы үшін академиялық бағдарламаларды, кітапханаларды, материалдық базаны, студенттер қауымдастығын және басқа да көптеген әрекеттерді қолдау қажет.