БІЗДІҢ ЭЛИТА

ХАТУ, танылған рейтингтерге сәйкес, еліміздің үздік it жоғары оқу орындарының үштігіне кіреді. ХАТУ студенттері кәсіби дайындықтың жоғары деңгейімен, практикалық дағдыларымен және жоғары мотивациясымен ерекшеленеді, бұл оларды еңбек нарығында бәсекеге қабілетті етеді. Біздің түлектер ҚР жүйе құраушы компанияларында - "Самұрық-Қазына", "Halyk Bank"," Kaspi bank"," KPMG " мемлекеттік құрылымдарда және "Google", "Microsoft", "Booking.com", "Deloitte", "Chocolife.me", "дөңгелектер","Шатыр " және басқалары.

Көптеген жұмыс берушілер үшін халықаралық ақпараттық технологиялар университетінің дипломы жұмысқа орналасу кезінде маңызды дәлел болып табылады. Бұл біздің университеттегі білім сапасының ең жақсы дәлелі деп санаймыз.

выпускники 1.jpg
выпускники 2.jpg
Добавить подзаголовок-1.png

‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎