ТҮЛЕКТЕР ҚАУЫМДАСТЫҒЫ

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Құрметті түлектер!

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Сіздерді МИИТ түлектері қауымдастығының атынан құттықтаймыз. Біз IT саласындағы дипломды мамандарымыздың жетістіктерін мақтан тұтамыз: қазір "ХАТУ" АҚ-да оқуын аяқтаған студенттер Google, Microsoft, Facebook, Twitter, Booking және т. б. сияқты әлемдік компанияларда еңбек етуде.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Біз бүкіл әлем бойынша түлектермен белсенді жұмыс жасаймыз, оларды қауымдастық өміріне тартамыз. Біз студенттерді жетекші серіктес университеттермен және ірі компаниялармен бірлесіп жұмысқа орналастыруға қолдаймыз, сондай-ақ олардың арасындағы байланысты қолдаймыз.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Біздің теңдік принциптеріміз қауымдастықтың негізі болып табылады. Университет пен түлектер арасындағы байланыс оқуды бітіргеннен кейін де сақталуы керек. Сіздің қауымдастықтың дамуына қосқан үлесіңіз университеттегі жағдайдың жақсаруына ықпал етеді.

Біз түлектерімізбен байланыста болуға әрқашан қуаныштымыз және сізге сәттілік пен өркендеу тілейміз!